Удружење родитеља деце ометене у развоју у Врњачкој Бањи добило ново комби возило

Удружење родитеља деце ометене у развоју у Врњачкој Бањи добило је ново комби возило, које ће омогућити безбеднији и удобнији превоз чланова на свакодневне активности, излете и дружења.
Возило је обезбеђено средствима из општинског конкурса за удружења грађана, а симболично га је представницима Удружења уручио председник Општине Врњачка Бања Бобан Ђуровић.
Како је истакнуто, нови комби замениће досадашње возило које је, након дугогодишње употребе, постало дотрајало и више није могло да обезбеди неопходан ниво безбедности и комфора.
У локалној самоуправи наглашавају да ће и убудуће наставити да пружају подршку раду Удружења, кроз помоћ у организацији путовања, излета и других активности. И ове године обезбеђен је бесплатан боравак за кориснике и њихове породице у Буљарицама, а најављена је и подршка обележавању 20 година постојања Удружења.
Ново возило представља значајно унапређење услова за рад Удружења и допринеће лакшем организовању бројних активности за његове чланове.





