После седам година паузе враћају се Санджачке игре

После седам година паузе, Санджачке игре биће поново организоване од 14. до 16. августа у Новом Пазару. Поводом припрема за одржавање ове регионалне спортске манифестације одржан је састанак коме су присуствовали представници локалних самоуправа, спортских установа и Бошњачког националног већа.

Председник Бошњачког националног већа др Фуад Бачићанин истакао је да је циљ да Санджачке игре поново постану традиционално окупљање младих спортиста и спортских радника, уз поруку да ова манифестација више неће бити прекидана.

Организатори очекују да ће обновљене игре допринети развоју спорта, туризма и културе, али и јачању сарадње градова и општина Санџака.