Organi javne uprave uskoro u sistemu elektonske pisarnice
U Srbiji bi do kraja ove godine svi organi državne uprave trebalo da budu uključeni u novi sistem centralne, elektronske pisarnice, preko aplikacije Pisarnica, koja omogućava bržu razmenu elektronskih dokumenata…





